2018.11.21.

Komlói Amatőr Színjátszó Találkozó - MÁJUS 31 - JÚNIUS 3.

 

2018. május 31. csütörtök 

15:00 Térmuzsika /Off-program/ /48-as tér/

16:00 –  A IV. Komlói Amatőr Színházi Találkozó ünnepélyes megnyitója /48-as tér/

17:00 Szabad Színház, Székesfehérvár – Római karnevál (60 perc) /Színház- és Hangversenyterem/

18:15 Szakmai beszélgetés  /Közösségek Háza/

19:00 RÉV Színház – KB35 Inárcs, Győr-Inárcs – Othello (80 perc)  /Színház- és Hangversenyterem/

21:00 40+ zenekar koncertje /Off-program/ /48-as tér/

22:00 What’sUpCi zenekar koncertje /Off-program/ /48-as tér/

 

2018. június 1. péntek 

11:30 Szakmai beszélgetés /Közösségek Háza/

12:00 Escargo Hajója, Pécs – Büntető (90 perc) /Színház- és Hangversenyterem/

14:30 S.K. Társulat, Pápa – Egy őrült naplója (65 perc) /Színház- és Hangversenyterem/

16:00 Alig Színpad, Veszprém – Nyár utca, nem megy tovább (50 perc) /Színház- és Hangversenyterem/

17:30 Térmuzsika /Off-program/ /48-as tér/

17:45 Szakmai beszélgetés /Közösségek Háza/

19:00 Súgólyuk Színház, Komló – Még egyszer hátulról (120 perc)  /Színház- és Hangversenyterem/

21:00 Attila fiai koncert /Off-program/ Közreműködnek: Varga Miklós, Kalapács József, Rudán Joe, Tóth Reni… /48-as tér/

 

2018. június 2. szombat 

9:00-tól Családi nap a téren /Off-program/  bábszínházzal, játékokkal  /48-as tér/

11:00 Szakmai beszélgetés  /Közösségek Háza/

12:00 Soltis Lajos Színház, Celldömölk – Szentivánéji álom (150 perc) /Színház- és Hangversenyterem/

14:30 Térmuzsika /Off-program/ /48-as tér/

15:45 Szakmai beszélgetés  /Közösségek Háza/

16:30 Körmendi Kastélyszínház Társulat, Körmend – Novecento (50 perc)  /Színház- és Hangversenyterem/

17:30 Térmuzsika /Off-program/ /48-as tér/

18:00 Szakmai beszélgetés  /Közösségek Háza/

19:00 Kb 35, Inárcs – Ti, mint én (80 perc)  /Színház- és Hangversenyterem/

21:00 Budapest Jazz Orchestra – Queen Real Jazz koncert /Off-program/ /48-as tér/

Közreműködnek: Wolf Kati, Kocsis Tibor, Csordás Levente

 

2018. június 3. vasárnap 

9:00 Szakmai beszélgetés  /Közösségek Háza/

10:00 Rába(p)ART Társulat, Ikervár – Osztozkodás (35 perc) /Színház- és Hangversenyterem/

11:30 Érmihályfalvi MÓKA színjátszó kör, Érmihályfalva – Az ördög (80 perc) /Színház- és Hangversenyterem/

13:00 Szakmai beszélgetés /Közösségek Háza/

14:00 Vastag Csaba koncert /Off-program/ /48-as tér/

15:00 – A IV. Komlói Amatőr Színházi Találkozó ünnepélyes zárása, díjkiosztó /48-as tér/

 

A KASZT honlapja: http://komlo.hu/kaszt/